۷ پروژه شهرداری آستانه در هفته دولت افتتاح شد 

1

با حضور فرماندار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار ، مدیران ادارات پروژه های شهرداری آستانه اشرفیه در هفته دولت افتتاح شد.

IMG_0483

شهردار آستانه اشرفیه در مراسم افتتاح گفت: ۷ پروژه عمرانی شهرداری آستانه اشرفیه با اعتبار بیش از ۲۵ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح می شود.

 

IMG_0412

به گزارش روابط عمومی شهرداری آستانه اشرفیه، علی شفیعی افزود: با پشتیبانی استاندار محترم گیلان، معاونان و مدیران کل استانداری، نماینده آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه ، فرماندار و مسئولان شهرستان، حمایت اعضای شورای اسلامی شهر، شهروندان و تلاش کارکنان شهرداری تعداد ۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری و اعتبارات استانی همزمان با گرامیداشت هفته دولت افتتاح می شود.

وی اضافه کرد: این پروژه ها شامل آسفالت کوچه های سطح شهر به مساحت ۲۵ هزار متر مربع ، پیاده رو سازی و فرش موزاییک ، لوله گذاری جهت جمع آوری و دفع آبهای سطحی ، احداث میدان آقا سید حسن، احداث فضای سبز بلوار شهید رجایی، رنگ آمیزی جداول سطح شهر و احداث تندیس و آبنمای میدان فردوسی می باشد.

وی گفت: شهرداری آستانه اشرفیه در طول چند ماه گذشته اقدامات خوبی برای توسعه و آبادانی این شهر انجام داد که از جمله می توان به برخی دیگر از  پروژه ها شامل پرداخت غرامت و آزادسازی مسیر طرح حرم مطهر که مدت ها راکد شده بود، بازسازی و مبلمان آرامگاه دکتر معین، بهسازی فضای پارک ساحلی و جنگلی و احداث وسایل بازی و ورزشی، مطالعه و تدوین طرح جامع پسماند آستانه اشرفیه، طرح آموزش و تفکیک زباله از مبدأ، احداث میادین جدید از جمله میدان شهدای جسیدان و آغاز بازسازی میدان امام خمینی(ره)، اجرای طرح رفع سد معبر از پیاده روها، ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر، اجرای برنامه های فرهنگی و هنری، نصب چراغ های روشنایی،همکاری در بازسازی گلزار شهدا، لایروبی رودخانه حشمت رود، خرید سطل های جدید زباله، خرید خودروهای جدید جمع آوری زباله و آبیاری فضای سبز، نصب نیمکت های جدید در پیاده روهای سطح شهر اشاره کرد که از محل درآمدهای عمومی شهرداری  اجرا شده و این میزان پروژه عمرانی در تاریخ شهرداری آستانه اشرفیه بی نظیر می باشد.

شفیعی افزود:وجود بارگاه مطهر و نورانی آقا سیدجلال الدین اشرف برادر بزرگوار حضرت امام رضا(ع) و آرامگاه دکتر معین و پارک ساحلی و جنگلی در کنار رودخانه سفیدرود و مسیرهای دسترسی به سواحل دریا خزر از سمت کیاشهر و همچنین قرار گرفتن در مسیر منطقه آزاد انزلی و جاده کناره به سمت شرق گیلان و سوغات و صنایع دستی منحصر به فرد باعث شده سالانه هزاران مسافر از این شهر دیدن کنند و با تلاش و حمایت همه مدیران دلسوز این شهر در آینده نزدیک به قطب نخست گردشگری مذهبی و سیاحتی استان تبدیل خواهد شد.

وی گفت: شهرداری آستانه اشرفیه در دوره چهارم شورای اسلامی شهر با برنامه ریزی مدون سعی نمود به تمام نقاط شهر خدمات رسانی انجام دهد و هدف ما جلب رضایت شهروندان می باشد و برای توسعه افزون تر از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

در این مراسم محمد گلباغی رییس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه نیز با بیان اینکه تعامل شورا و شهرداری باعث روند توسعه در این شهر شده است گفت: شورای شهر به عملکرد مهندس شفیعی شهردار آستانه در مدت مسئولیت خود نمره قبولی می دهد.

IMG_0423

وی از همه مسئولان و شهروندان خواست تا دست یاری به شورا و شهردار بدهند تا روند توسعه و پیشرفت این شهر شتاب گیرد.

حسین اسماعیلیان فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه نیز از تعامل بین شهرداری و شورای اسلامی شهر به عنوان نمونه ای خوب قدردانی کرد و گفت این تعامل باعث شده پروژه های خوبی با اعتبار بیش از ۲۵ میلیارد ریال در این شهر در هفته دولت توسط شهرداری به بهره برداری برسد.

IMG_0431

در پایان این مراسم پروژه های عمرانی شهرداری آستانه اشرفیه بطور همزمان افتتاح شد.

 

پاسخ دهید