«پدر روابط عمومی لاهیجان» از آستانه اشرفیه به شهر خود باز گشت 

sh4-294x300

شاهین جهانگیری  بلورچیان-مدیر روابط عمومی شهرداری آستانه اشرفیه- طی حکم انتقال به شهرداری لاهیجان بازگشت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آستانه اشرفیه،  مراسم تودیع  با حضور شهردار آستانه اشرفیه، اعضای شورای اسلامی شهر، معاون شهردار و جمعی ازمدیران و کارکنان شهرداری آستانه اشرفیه ، درفتر کار شهردار برگزارشد.

sh1
مهندس علی شفیعی،  شاهین جهانگیری  را با توجه به حسن سابقه و پشتکار فراوان یکی از برترین و ساعی ترین پرسنل شهرداری خواند  و از حس تعهد، حسن کار و همچنین زحمات و تلاشهای بی وقفه ایشان در شهرداری آستانه اشرفیه قدرانی کرد.

شاهین جهانگیری نیز در این مراسم ضمن قدردانی از مهندس علی شفیعی  شهردار آستانه اشرفیه گفت: در مدت هفت ماه گذشته مهندس شفیعی که از شهرداران جوان و تحصیل کرده استان هستند، نهایت حمایت را از اینجانب و مجموعه برنامه هایی که برای بهبود فعالیت های روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری بود، انجام دادند که از ایشان و همه مدیران و همکاران و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر قدردانی می کنم.

وی افزود: از همه رسانه های گروهی نیز که در این مدت اخبار روابط عمومی شهرداری را پوشش دادند تشکر می کنم و امیدوارم با ادامه این حرکت شاهد توسعه روز افزون شهر آستانه اشرفیه باشیم.

در پایان   نیز  مهندس علی شفیعی با اهدا لوح سپاس تودیع به شاهین جهانگیری  ، برای ایشان آرزوی پیروزی و سربلندی  در تمامی  مراحل کاری و زندگی نمود.

sh2

 

109

پاسخ دهید