اولین گام اساسی در جهت اجرای طرح توسعه محور حرم مطهر آقا سید جلال الدین اشرف برداشته شد 

Picture10 6398

مهندس علی شفیعی، شهردار آ ستانه اشرفیه از تصویب طرح امکان سنجی توسعه محور حرم مطهر آقا سید جلال الدین اشرف در کمیسیون ماده پنج مستقر در اداره کل راه و شهر سازی استان گیلان خبر داد. Picture10 6398

به گزارش روابط عمومی، شهردار آستانه اشرفیه گفت: طرح تو جیهی اقتصادی دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی، پس از بررسی و تصویب در هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری آستانه اشرفیه، در کمیسیون ماده پنج به تصویب رسید تااولین گام اساسی در جهت اجرای طرح توسعه محور حرم مطهر برداشته شود.

مهندس علی شفیعی در ادامه اظهار داشت: پس از یک سال پیگیری و نقشه برداری با نماینده املاک و شناسایی مالکین و انتخاب مشاور طرح و تهیه طرح توسط مشاور مذکور، طرح امکان سنجی و توجیه اقتصادی برای سرمایه گذاران جهت بازگشایی، ساخت و ساز و تسطیح محور حرم مطهر آماده و به منظور تصویب به اداره کل راه و شهرسازی ارائه شد.

وی افزود: در این طرح تملک و ساخت فضای مسکونی و تجاری زیارتی لحاظ گردیده است.

مهندس علی شفیعی، رئیس هیئت عالی سرمایه گذاری آستانه اشرفیه، با بیان اینکه طرح توسعه حرم مطهر یکی از مهم ترین رویکردهای بنده از ابندای حضورم در این شهر مقدس بوده است، اذعان کرد: پس از گذشت ۱۰ سال طرح توسعه حرم مطهر دارای نقشه راهنمای کار شده  و این امر سبب گردیده تا این پروژه از بلاتکلیفی در آید.

وی در ادامه افزود: عمومی یا محدود بودن فراخوان این طرح در هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری تصمیم گیری می شود و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد این فراخوان تا پیش از سال انجام شود. همچنین پیش بینی می شود که اتمام طرح پس از واگذاری سه سال به طول بیانجامد.

مهندس شفیعی در پایان از استاندار محترم و همچنین از تلاش های دکتر قربانی نماینده محترم مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی،پیگیری ویژه و دلسوزانه فرماندار محترم آستانه اشرفیه، حمایت های همه جانبه و بی دریغ اعضای محترم شورای اسلامی شهر، اعضای هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری آستانه اشرفیه،رئیس هیئت امنای حرم مطهرتقدیر و تشکر نمود.

پاسخ دهید