پیام شهردار آستانه اشرفیه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر 

Picture10 6398

مهندس علی شفیعی، شهردار آستانه اشرفیه طی پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل، صدیقه کبری،حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر ، را به تمام بانوان ایران اسلامی بویژه پرسنل شهرداری آستانه اشرفیه تبریک گفت.

متن پیام شهردار آستانه اشرفیه به شرح زیر است:

انا اعطیناک الکوثر، فصل لربک وانحر، ان شانئک هوالابتر(سوره مبارکه کوثر- آیات ۳-۱)

به نام آن لطیفی که شعله ی عشق را در فانوس قلب پر مهر مادری روشن نمود و بارور ساخت.

الفبای حقوق خانواده در اسلام، بر پایه ی محبت پی ریزی شده و نقش آفرین هستی زن را نقش آفرین تاریخ آفریده است. زن، کانون هستی و پایگاه مهرورزی و عشق خانواده، مرکز آموزش صفا، صمیمیت، ایثار و عطوفت به همگان است.

بانوان این مرز و بوم که در مکتب حضرت فاطمه الزهرا (س) پرورش یافته اند بلند پروازان قله های رفیع ایمان و معرفت اند و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشاندند. و زن ایرانی در مقابسه با وضعیت زن در جهان امروز، بهترین موقعیت را در حرمت گذاری به حدود و حقوقش دارد و واقعیت های افتخار برانگیزی چون مشارکت های بی نظیر سیاسی و اجتماعی که همه به برکت انقلاب و اسوه گیری از وجود گرانقدر آن حضرت به دست آمده، موید و گواه آن است.

بیستم جمادالالثانی، سالروز میلاد مسعود، دخت نبی مکرم اسلام (ص)، اسوه ی عصمت و پاکی و جلوه ی جمال خداوند در عالم هستی حضرت زهرای مرضیه(س) و هفته بزرگداشت مقام والای زن و روز مادر را به همه ی بانوان این سرزمین تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

علی شفیعی

شهردار آستانه اشرفیه

پاسخ دهید