عبدالرضا سلیمانی به سمت معاونت شهردار آستانه اشرفیه منصوب شد 

IMG_20150731_103343

طی مراسمی که در روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۰۵/۰۷ با حضور مهندس علی شفیعی شهردار آستانه اشرفیه و مدیران و پرسنل شهرداری در دفتر شهردار آستانه اشرفیه برگزار شد مهندس علی اکبر پرهنر از سمت معاونت تودیع و مهندس عبدالرضا سلیمانی به سمت معاون  شهردار منصوب گردید.

مهندس علی شفیعی در این مراسم ضمن تشکر وقدردانی از زحمات و تلاش های معاون اسبق، علی اکبر پرهنربا اشاره به نام سال ۱۳۹۴ که از سوی مقام معظم رهبری سال همدلی و همزبانی نامگذاری شد از مهندس سلیمانی معاون جدید خود خواست تا با سرلوحه قرار دادن این شعار و با بهره گیری از دانش و توان و تجربیات خود خلا های موجود را رفع و از پتانسیل های موجود در شهرداری آستانه اشرفیه استفاده نموده و همچنین با تعامل بیشتر بین واحدهای شهرداری گام اساسی و رو به جلو در جهت آبادانی شهر آستانه اشرفیه برداشته شود.

وی همچنین با اشاره به این که بهترین ماه برای انجام پروژه های عمرانی همین مردادماه می باشد از کلیه مدیران و پرسنل دوایر مختلف شهرداری خواست تا با سعی و تلاش دو چندان پروژه های نیمه تمام را به منظور رفاه حال شهروندان عزیز به سر انجام برسانند.

در ادامه مهندس علی اکبر پرهنر معاون اسبق شهرداری آستانه اشرفیه ضمن تبریک به مهندس عبدالرضا سلیمانی برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

همچنین مهندس سلیمانی نیز ضمن بیان این مطلب که با همت و تلاش دوچندان گام های رو به جلویی خواهیم برداشت از زحمات معاون اسبق تشکر و قدر دانی نمود.

لازم به ذکر است مهندس عبدالرضا سلیمانی قبلا چندین ماه به عنوان سرپرست شهرداری آستانه اشرفیه و سپس به عنوان مسول واحد عمران و شهرسازی شهرداری آستانه اشرفیه فعالیت داشته اند.

در پایان نیز مهندس علی شفیعی، شهردار آستانه اشرفیه با اهدا لوح و هدیه از زحمات مهندس پرهنر قدردانی و طی حکمی مهندس سلیمانی را به سمت معاونت منصوب نمود.

2015-07-31 10.54.29

2015-07-31 11.06.13IMG_20150731_103343

 

 

 

پاسخ دهید