مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز کنکور سراسری در شهرداری آستانه اشرفیه برگزار شد 

244

طی مراسمی که در سالن شهرداری آستانه اشرفیه برگزار شد از ۱۸ نفر دانش آموز رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی : در این مراسم که به همت شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر برگزار گردید از ۱۸ نفر دانش آموز برتر کنکور سال ۹۴ آستانه اشرفیه که حائز رتبه زیر ۱۰۰۰ شدند تجلیل بعمل آمد.

در طی این مراسم که باحضور شهردار و اعضائ شورای اسلامی شهر،رئیس آموزش و پرورش و اولیائ دانش آموزان برگزار شد مهندس علی شفیعی شهردار آستانه اشرفیه به ایراد سخن پرداختند.

متن سخن مهندس علی شفیعی به شرح ذیل می باشد:

با احترام و حمد و ستایش به آستان حضرت حق که بار دیگر عنایت خود را شامل حال دیار آستانه اشرفیه و جوانانی متعهد و محجوب نمود که موجب افتخار جامعه و کشور خویش است.

بدینوسیله صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت موفقیت شما عزیزان در کسب رتبه های زیر ۱۰۰۰ در کنکور سراسری ۱۳۹۴ اعلام مینمایم. مردم شریف آستانه اشرفیه به خود می بالندکه چنین فرزندانی را در دامن خود پرورش داده تا امروز مایه افتخار و عزتش باشد. بدون تردید این مهم حاصل نشده است مگر با تلاش و پشتکار شما، دلسوزی معلمان و ایجاد فضایی پر عاطفه و مهربانی توسط خانواده محترمتان که از تمامی این عزیزان تشکر و قدردانی قلبی خویش را اعلام می نمایم و امیدوارم در سایه لطف و رحمت ایزدمنان و توکل بر ذات احدی مدارج عالیه علمی و اخلاقی را در ادامه زندگیتان کسب نمایید.

در پایان این مراسم از آقای میر داود موسوی کارمند شهرداری و مدال آور مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی ۲۰۱۵ آسیا تجلیل بعمل آمد.

089

104

181

157

210

241

228

244

 

پاسخ دهید