نشست گرم و صمیمی اعضائ شورا با دانش آموزان ممتاز کنکور سراسری سال ۹۴ 

228

در مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز کنکور سراسری که با حضور اعضای محترم شورائ شهر ،شهردار و همچنین والدین دانش آموزان برگزار شد آقای مجید همتی رئیس شورای اسلامی و آقای یوسف دوست جلالی رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سخنرانی نمودند.

در این مراسم آقای مجید همتی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک و تهنیت به دانش آموزان ممتازی که رتبه زیر ۱۰۰۰ را در کنکور سراسری سال ۱۳۹۴ کسب نمودند، مهمترین عامل قبولی و کسب رتبه ممتاز در عرصه کنکور را ۳ عامل: ۱- فعل خواستن و نوع برنامه ریزی مدون شما دانش آموزان ۲- نقش والدین در ایجاد فضای آرام برای مطالعه ۳- نقش معلمین و اساتید محترم در بالا بردن سطح دانش دانش آموزان دانستند.

رئیس شورای اسلامی آستانه اشرفیه افزود: بسیار خوشحال هستیم که سمت و سوی شوراء و شهرداری علاوه بر مباحث سخت افزاری همچون عمران و آبادانی شهر ، به مباحث نرم افزاری همچون مباحث فرهنگی و اجتماعی و دیگر موارد مرتبط با قانون تشکیلات شوراء می پردازد.

در پایان آقای همتی ضمن توصیه ای به دانش آموزان از آنها خواستند که دچار غرور کاذب نشوند و این موفقیت را پایان کار خود ندانند و همیشه جهت رسیدن به مدارج علمی بالاتر تلاش و همت بیشتری داشته باشند.

در ادامه این مراسم آقای یوسف دوست جلالی رئیس کمسیون فرهنگی شوراء با تبریک به دانش آموزان و خانواده محترم این عزیزان در کسب رتبه زیر ۱۰۰۰ در کنکور سال ۹۴، افزود: بیشتر از اینکه شما و خانواده محترمتان از این موفقیت خوشحال باشید ما معلمین هستیم که خوشحال می باشیم چونکه توانستیم زکات علم خود را ادا نموده تا شما عزیزان دانش علمی خود را بالا ببرید.

آقای دوست جلالی بابیان این نکته که این دانش آموزان نخبه، افتخارآفرینان این شهرستان هستند اظهار داشت: چند سالی است که دانش آموزان این شهرستان در مدارس تیزهوشان شهرهای شرق گیلان موفقیت کسب می‌کنند و نیاز آن است که این مدارس در این شهرستان دایر شود.

 در پایان این مراسم از دانش آموزان ممتاز کنکور سال ۹۴ تجلیل بعمل آمد.

???????????????????????????????

???????????????????????????????

???????????????????????????????

???????????????????????????????

???????????????????????????????

 

228

 

 

 

پاسخ دهید