افتتاح پروژههای عمرانی شهرداری آستانه اشرفیه در هفته دولت 

147

مهندس علی شفیعی شهردار آستانه‌اشرفیه در این مراسم ارائه خدمت به مردم را مهم‌ترین اهداف اجرای پروژه‌های شهرداری عنوان کرد.

 ایشان اظهار داشتند: آسفالت کوچه‌ها و معابر سطح شهر بااعتبار بیش از ۱۱ میلیارد و ۴۷۵ میلیون ریال، اجرای طرح لوله‌گذاری، جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی معابر بااعتبار بیش از یک میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال، لکه‌گیری آسفالت و بتن‌ریزی معابر بااعتبار بیش از سه میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال، احیاء و بهسازی فضای سبز بااعتبار سه میلیارد و ۹۶۸ میلیون ریال ازجمله این طرح‌ها به شمار می‌رود.

همچنین اجرای طرح فرش موزاییک پیاده‌روهای سطح شهر بااعتبار بیش از یک میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال، بازسازی میادین و رنگ‌آمیزی جداول سطح شهر بااعتبار بیش از یک میلیارد و ۲۵ میلیون ریال و احداث میدان معلم بااعتبار ۳۵۰ میلیون ریال از دیگر طرح‌هایی است که در هفته دولت به‌طور همزمان به افتتاح رسیده است.

مهندس علی شفیعی  در ادامه بابیان اینکه کل پروژه‌های شهرداری آستانه‌اشرفیه در هفته دولت امسال بیش از ۲۴ میلیارد و ۲۵ میلیون ریال هزینه در برداشته افزود: از این میزان دو میلیارد و ۲۸۷ میلیون و ۱۲۵ هزار ریال از طریق اعتبارات استانی و مابقی نیز از طریق اعتبارات داخلی شهرداری آستانه‌اشرفیه تأمین‌شده است.

043

076

057

049

101

092

143

147

 

پاسخ دهید