مراسم تجلیل از فرزندان پرسنل شهرداری دانش آموزان و دانشجویان برتر سال تحصیلی۹۳-۹۴ 

193

مراسم تجلیل از فرزندان پرسنل شهرداری ” دانش آموزان و دانشجویان برتر سال تحصیلی۹۴-۹۳ “

در این مراسم که با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر،کارمندان شهرداری و فرزندان و خانواده پرسنل شهرداری برگزار شد مهندس علی شفیعی شهردار آستانه اشرفیه اظهار داشتند:

خدا را شاکرم که این افتخار نصیب بنده گردید که در جمع گرم وصمیمی فرزندان پرسنل زحمتکش خانواده بزرگ شهرداری ( دانش آموزان و دانشجویان برتر سال تحصیلی۹۴-۹۳) قرار گرفته ام وبرای اولین بار مراسم تجلیل از شما عزیزان را برگزار نمایم… هدف از برگزاری این مراسم در این ایام که به سال تحصیلی جدید نزدیک شده ایم، ایجاد روحیه نشاط و شادابی برای آغاز یک سال جدید تحصیلی با انرژی مثبت میباشد، امیدوارم همه شما عزیزان پله های ترقی و موفقیت را طی کرده و جزو خدمتگزاران خوب و صدیق این جامعه باشید.

ایشان در ادامه افزودند: حضرت محمد (ص) میفرماید (به دنبال علم بروید حتی اگر در چین باشد) که نشان تحصیل علم میباشد.  داشتن میل و اراده، از لوازم ضروری برای پویندگان راه دانش است. برای دانستن، باید عاشق یادگیری باشید و با تصمیم و اراده محکم به سوی آن حرکت کنید.

مهندس علی شفیعی در ادامه افزودند: رسیدن به جایگاه برتر شاید کار سختی باشد ولی حفظ  جایگاه به مراتب سخت تر خواهد بود شما آینده سازان این کشور هستید.

مهندس علی شفیعی شهردار آستانه اشرفیه در پایان صحبتهای خود از زحمات، تلاشها، مهربانی و دلگرمی والدین عزیز که همواره در ایجاد بستری مناسب برای رسیدن به موفقیت این عزیزان تلاش نموده اند تقدیر و تشکر نمودند.109

110

119

120

124

132

151

162

186

191

193

 

پاسخ دهید