دیدار مسئول امور ایثارگران شهرداری رشت با دکتر عبدالرضا سلیمانی شهردار آستانه اشرفیه 

064_resize

بگزارش روابط عمومی شهرداری: صبح امروز امیر ترومید مسئول امور ایثار گران شهرداری رشت و غلامحسین صدیقی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران آستانه اشرفیه در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با محمد گلباغی آستانه رییس شورای اسلامی شهر و دکتر عبدالرضا سلیمانی شهردار آستانه اشرفیه دیدار کردند..
در این دیدار حاج محمد گلباغی رییس شورای اسلامی شهر: ضمن گرامیداشت ایام ا.. دهه مبارک فجر، خاطر نشان کردند که زنده نگاه داشتن یاد شهدا در درگاه خداوند منان از جایگاه و منزلت بسیار بالایی برخوردار است و امروز در میهن عزیزمان به برکت انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت و توسعه همه جانبه هستیم و اینها  را مرهون جهاد، فداکاری شهدا و تمامی ایثارگران هستیم.

033_resize

028_resize
در ادامه این دیدار دکتر سلیمانی: با تبریک سی هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از حضور مهمانان محترم ابراز خوشنودی نمودند و افزودند: همه ی ما مدیون بزرگ مردانی هستیم که از جان و مال و خانواده خود گذشتند و با ایثار و فداکاری آرامش را برای ما فراهم نمودند، خانواده بزرگ ایثارگران در بین مردم از جایگاه بسیار ارزشمندی برخوردار است و ملت شریف ایران باید همواره به  این قشر جامعه وفادار باشد و در اعتلای تمامی ارزشهای انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکند.

047_resize
همچنین مسئول امور ایثارگران شهرداری رشت با تبریک ایام دهه مبارک فجر، با ارائه گزارشی از عملکرد خود افزودند: از مهمترین اهداف امور ایثارگران رسیدگی به حل مشکلات خانواده آنها در شهرداری میباشد و علی رغم وظایف محوله نسبت به دیدار با خانواده شهدا و جانبازان اقداماتی با برنامه ریزی مدون و ماهانه از دیگر کارهای امور ایثارگران میباشد که شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت نگاه ویژه ای به این حرکت خدا پسندانه دارد..
در پایان این دیدار از طرف دکتر سید محمدعلی ثابت قدم شهردار و مسئول امور ایثارگران شهرداری کلان شهر رشت تابلوی یادمان شهید عیسی پور که از کارمندان شهرداری آستانه اشرفیه بوده و همچنین لوح سپاس بخاطر زحمات ریاست شورای اسلامی شهر و شهردار و رییس بنیاد شهید آستانه اشرفیه در راستای ارجع نهادن به مقام شهدا و ایثارگران تقدیر گردید..

058_resize066_resize

072_resize

078

پاسخ دهید