افتتاح ۵ پروژه عمرانی با اعتبار۲۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال در ایام الله دهه فجر 

DCIM100MEDIADJI_0058.JPG

عبدالرضا سلیمانی، شهردار آستانه اشرفیه از افتتحا ۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال در ایام الله دهه فجر در سطح شهر آستانه اشرفیه خبرداد.

شهردار آستانه اشرفیه در سخنان خود دهه فجر را مجموعه ای از اتفاقات خوشایند و مبارک دانست  که موجب پیروزی انقلاب اسلامی در این روزها ی مبارک گردید.

وی ضمن تبریک فررسیدن این ایام مبارک به مردم شریف ایران و به ویژه شهروندان فهیم و شریف آستانه اشرفیه افزود دهه فجر آینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و باید بزرگداشت آن روزها با عظمت و شکوه هرچه تمام تر برگزار گردد.

عبدالرضا سلیمانی در ادامه به افتتاح ۵ ژرویه عمرانی در این دهه مبارک اشاره نمود و اظهار داشت:فاز ۲ بوستان دکتر حشمت به مساحت ۲ هزار ۳۸۰ مترمربع و بااعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال، میدان شهدای خوش‌سیرت و تعریض ادامه بلوار خوش‌سیرت به طول ۷۰۰ متر بااعتبار معادل ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و احداث بوستان کورکا به مساحت ۷۰۰ مترمربع بااعتبار معادل ۸۵۰ میلیون ریال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

هچنین وی از بازگشایی، جدول‌گذاری و آسفالت ادامه بلوار امام حسین (ع) به سمت پل شهید بهمنیار به طول ۱۵۰۰ متر و بااعتبار ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و احداث سالن سرپوشیده شهربازی به مساحت ۴۶۰ مترمربع و بااعتبار معادل ۹ میلیارد ریال از بخش خصوصی به عنوان دیگر پروژه‌های دهه فجر امسال نام برد.

عبدالرضا سلیمانی، شهردار آستانه اشرفیه در پایان ضمن تشکر از همدلی و حمایت های شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه و پاسداشت تلاش و زحمات پرسنل خدوم شهرداری آستانه اشرفیه زمان افتتاح پروژه های مذکور را ۲۱ بهمن سال جاری اعلام نمود.

بوستان دکتر حشمت

DCIM100MEDIADJI_0058.JPG فاز دو بوستان حشمت (2)

میدان شهدای خوش سیرت

DCIM100MEDIADJI_0028.JPG DCIM100MEDIADJI_0026.JPG

احداث بوستان کورکا

DCIM100MEDIADJI_0020.JPG

جدول گذاری و آسفالت ادامه بلوار امام حسین

DCIM100MEDIADJI_0030.JPG بلوار امام حسین (2)

احداث سالن سرپوشیده شهربازی

شهربازی سر پوشیده پارک شهربازی سر پوشیده پارک2

پاسخ دهید