پاکبان امانتدار شهرداری آستانه اشرفیه انگشتر طلای ۷ میلیون تومانی را به صاحبش بازگرداند 

IMG_20190109_180003_664

بگزارش روابط عمومی شهرداری : نارنجی‌ پوش ۵۰ ساله شهرداری آستانه اشرفیه که «تقی صابری» نام دارد، سال‌هاست با کارگری روزگار می‌گذراند و با مشکلات مالی دست به گریبان است اما وقتی انگشتر طلای ۷ میلیون تومانی پیدا کرد آن را بدون هیچ طمع و چشمداشتی به صاحبش پس داد.

پاکبان زحمتکش شهرداری در این خصوص اظهار کرد: صبح روز سه شنبه در حال نظافت و رفت روب بازار جلالیه شماره ۲ بودم که چشمم به یک انگشتر طلای زنانه افتاد و پس از پیگیری انجام شده متوجه شدم شب قبل یکی از شهروندان انگشتر خود را در حال خرید گم نموده و دنبال آن میگردد.

وی افزود: دیدن طلاها وسوسه‌ انگیز بود، اما مطمئن بودم یافتن آن مرا در یک آزمون الهی قرار داده که باید از آن سربلند بیرون می‌آمدم، حتی یک لحظه هم به ذهنم خطور نکرد که ‌ای کاش ماجرا را به کسی نمی‌گفتم و طلاها را برای خود برمی‌داشتم. من با روزی حلال زندگی خود و خانواده‌ام را می‌گذرانم و حاضر نیستم پول حرام به خانه ببرم.

صابری در ادامه گفت:پس از تماس تلفنی با صاحب انگشتر و اطلاع دادن از پیدا شدن آن، طی ملاقاتی انگشتر را تحویل صاحبش نمودم.

پاکبان زحمتکش در پایان افزود: از سوی صاحب انگشتر از بنده قدردانی شد، اما هدیه گرانبها تر از آن برای من خوشحالی صاحب انگشتر بود که آن را لطف خداوند متعال میدانم و همواره شکرگزار نعمت های بیکران خالق یکتا هستم.

IMG_20190109_175956_305

پاسخ دهید